Nationale Interclub 2018 - 2019

Nationale Interclub 2018 - 2019

Kalender 2018 - 2019 Afdeling 5 C

1      30/09/2018      404 De Drie Torens       F.F     418 Geraardsbergen 2                                                                  Basisschool Gaspar De Coligny, Rijsenbergstraat 40 , 9000 Gent                                                                                            2     07/10/2018       422 MSV 4                  1,5   -  2,5     404 De Drie Torens                                           Parochiezaal, Bibliotheekstraat 1,  9940 Evergem                                                                                                                     3     28/10/2018       432 Wetteren 5          3      -   1     404 De Drie Torens                                                                                De Poort (ingang bibliotheek), Markt 72, 9930 Wetteren                                                                                                         4     18/11/2018         404 De Drie Torens   2     -   2    401 KGSRL 13                                                                             Basisschool Gaspar De Coligny, Rijsenbergstraat 40 , 9000 Gent                                                                                         5     02/12/2018       436 LSV-Chesspirant 7  2   -   2    404 De Drie Torens                                                         Gemeenteschool Merelbeke, Kloosterstraat 19,  9820 Merelbeke                                                                                         6     03/02/2019      BYE 5C                                                                                                                                                       7     10/02/2019       472 De Mercatel 4      0,5     -   3,5    404 De Drie Torens                                                         Halvemaanstraat, 92, 9040 Sint-Amandsberg                                                                                                                         8     24/02/2019      404 De Drie Torens    3,5     -   0,5    462 Zottegem 5                                                                                  Basisschool Gaspar De Coligny, Rijsenbergstraat 40 , 9000 Gent                                                                                       9    17/03/2019        401 KGSRL 12            0,5     -   3,5       404 De Drie Torens                                                                      Schaakhuis Ca├»ssa, Abrahamstraat, 46, 9000 Gent                                                                                                                10   31/03/2019       404 De Drie Torens   4      -   0    436 LSV-Chesspirant 6                                                                     Basisschool Gaspar De Coligny, Rijsenbergstraat 40 , 9000 Gent                                                                                         11    28/04/2019      438 Deinze 1             3,5       -   0,5    404 De Drie Torens                                                                    Berkenlaan, 52, 9800, Deinze

Nationale Interclub 5de afdeling C ronde 11

Na de thriller waar we kansen hadden op meer als je de partijen gevolgd heb, de uitslag zeg het tegendeel. Verdiend kampioen Deinze en veel succes in 4de afdeling volgend seizoen. en wij werden mooi derde, meedraaien aan de top in 5de blijft ons doelstelling.
Onze spelers zijn bereid om nog een jaartje bij te doen beslist op het etentje aangeboden door Jurgen en Luc.
Elisabeth was onze best scorend lid.

Nationale Interclub Ronde 10

Robin kreeg een rare skandinavisch tegen, waar Roger ook niet content van was. Robin zijn paard veroverde een belangrijk centrumveld, waar Roger niet de goede oplossing vond, 1-0.
Amir speelde weer zijn lievelingsspel, Jo misstap zich in de koningsaanval en Amir nam het over met zijn sterk paard. Zijn afwerking was subliem, torenoffer en wat later mat met paard en Dame. Jurgen kreeg het schots tegen bakte er niet veel van vond Robin, maar Jurgen kreeg de controle over de partij met zijn sterke lopers, na Toren winst was de derde winst binnen. Elisabet kwam een stuk voor, gaf het terug om eerst te promoveren en de winst binnen te halen. Dus 4-0. Sorry aan LSV Chesspirant dat we niet genoeg bier in huis hadden om hun verdriet te verdrinken.

In de tussenstand na ronde 10 sta Elisabeth aan de leiding met 6,5 op 8 in de Individuele klassement 5de afdeling C

Nationale Interclub Ronde 9

Op bezoek bij de vrouwenploeg van de KGSRL 13. Na mijn eerste inspectie ronde. Stonden we nog gelijk alleen Jeroen had een kwal verloren, maar wel een meer mobiliteit voor zijn andere stukken. 2de inspectie ronde zag er positief uit voor Robin (kwal voor) en Amir. Elisabeth was bezig de druk op te voeren op de zwarte stukken. Jeroen zag er beter uit omdat de zwarte toren niet veel goede velden had. Als ik de verloren partij van ex-leerling en hulplesgever Jonas zat te analyseren kwam met een brede glimlach Amir aangewandeld, iets later de spieren ballende Jeroen die toch gewonnen had. Robin bleef niet achter en won vlot zijn partij. Elisabeth koos voor de remise en Yvonne was gelukkig, thx Yvonne voor het positieve gesprek over de jeugdlessen die we beide al zeer lang geven met volle inzet.
We dronken nog een pint, voor mij bleef het bij cola, vroeger was het anders.

NIC Ronde 8

Thuis tegen Zottegem 5, de verwachte ploeg. Na 1 uur spelen zie er redelijk goed uit voor ons.
Elisabeth kon haar 2 pionnen voorsprong in het centrum, had ze niet nodig na de dameblunder van Ebe.
Amir kwam in zijn lievelings Italiaans terecht, won een centrumpion. Kon kwaliteit winnen en iets later was het stukwinst en de partij. Jeroen behaalde een mooie remise tegen Anton en Robin maakte in een iets betere stelling een blunder van Jorden af. Dus 3,5-0,5 we stomen vooruit.

Wij kunnen nog scherprechter spelen in de titelstrijd in 5de afdeling C, maar als onze spelers zo gefocust blijven in de drie laatste wedstrijden zijn we zeker van de derde plaats, wat ons hoofddoel ook is. 

Hieronder de individuele score van Afdeling 5 C

NIC Ronde 7

Ik verwachte moeilijkheden voor onze ploeg op verplaatsing naar de Mercatel (familieploeg Burssens). Maar de spelers speelde overtuigend naar een 0,5-3,5 overwinning. Nu draaien we weer mee in de top vijf, met nog kans op top drie.

Hieronder de tussenstand individuele score 5de afd C

NIC Ronde 6  waren we bye

NIC Ronde 5

Op bezoek bij LSV Chesspirant 7, zuivere jeugdploeg. Jurgen gaf als voorzitter het initiatief aan onze ploeg om te winnen. Jeroen verloor verrassend van Stan Cappan. Elisabeth sta 2 stukken voor. Robin is een koningsaanval bezig met zijn pionnen. Elisabeth zorgde voor ons voorsprong met 1-2, nu nog Robin het kieken, die zijn voorsprong weggaf en verloor. Dus tweemaal op rij remise 2-2.

NIC Ronde 4

Thuis tegen de familie Deleu, met Els op eerste bord die Robin verraste, Jeroen won van Karen, Amir misstapt zich tegen Leen en Elisabeth won van Ellen. Dus een magere 2-2

NIC ronde 3
Het begon goed met de rappe winst van Robin, maar dan kwamen 2 betreurde gezichten af die hadden verloren. Spijtig bij Jeroen was, in de analyse gevoerd door Robin, Bas en Thomas (de echte Drie Torens) kwam aan het licht met de goede slagzet won Jeroen, nu verloor hij. Bij Amir was zijn rare opstelling van zijn stukken die hem parten speelde. Elisabeth vocht tegen de tegenstander en ook tegen de vaak, legde rond 18u de strijdbijl neer.
Wij verliezen eervol tegen de toekomstige kampioen.
Door het forfait van Geraardsbergen voor het hele jaar, zakken we naar de 7de plaats, maar we komen terug.
Het was nog een keer een gezellige Drie Torens gevoel thx aan Bas en Thomas. En zeker onze voorzitter Jurgen. 

Ronde 2 op verplaatsing naar MSV 4

Het zwarte beest genaamd Patrick sloeg weer toe, we staan 0-1 achter. Robin gaf een stuk weg aan Patrick, proficiat aan Patrick, we staan 1-0 achter. Elisabeth sta best goed, Jeroen sta iets beter en Amir kan nog altijd alle kanten uit. Elisabeth stuk voor, mooie stelling, wel weinig tijd. Jeroen twee paarden, Toren en Dame tegen Luc 2 torens en Dame,,ook,goede stelling. Amir pion voor maar geen zuivere stelling om te winnen. Goede nieuws show, Jeroen kon zijn sterk paarden spel naar winst omzetten. Elisabeth ging zonder risico's naar de winst. We staan 1-2 voor. Amir zijn remise is genoeg voor de winst, maar het is Amir. Mijn hart begaf het haast, maar de remise van Amir is weer genoeg voor de nipte winst. Thx aan de ploeg.

Ronde 1 thuis tegen Geraardsbergen 2

Wij hadden al tegenslag, Amir meld ziek af en onze eerste reserve Jurgen lang ook ziek gekluisterd in bed. Dus zal Luc maar weer zijn plaats innemen.
Ervaring zat bij Geraardsbergen 2.
Robin kwam op voorsprong, maar het duurde nog even voordat hij de winst binnen haalde. Jeroen miskeek zich op de stelling en verloor een stuk en was rap over en uit. Elisabeth kwam met licht voordeel in het eindspel, nadat de torens eraf waren. het waren ongelijke lopers, maar Lucien mishapte zich in een pion en verloor een stuk. Elisabeth speelde het secuur uit. Luc kwam wat minder te staan omdat hij koos om niet te rokeren, maar Luc M. liet hem weer in het spel komen met dan een pion winst. Luc had twee vrijpionnen, maar Luc M. kon ook een vrijpion verzilveren. Maar ik vond geen goed plan om te winnen, een goede speler zal dat wel verzilvert hebben, ik was bang om toch te verliezen, dus werd het remise, genoeg voor de ploeg om te winnen. 

Maak een gratis website. Deze website werd gemaakt met Webnode. Maak jouw eigen website vandaag nog gratis! Begin